Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Історія успіхів

Історії успіхів


     Студенти юридичної клініки допомогли пенсіонерці скласти позовну заяву та відновити її порушене право

     До юридичної клініки Хмельницького університету управління та права у 2017 році звернулась жінка з проханням скласти позовну заяву про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням та зняття з реєстрації за місцем проживання, тому що особа, яка зареєстрована в її квартирі створює для неї незручності, адже вона змушена сплачувати за неї комунальні послуги.
   Студенти-практиканти Юридичної клініки Хмельницького університету управління та права допомогли у підготовці позовної  заяви до Хмельницького міськрайонного суду, яку було повністю задоволено. Клієнт залишився задоволеним, що є найкращою подякою для нас.

   Перед тим як піти влітку на канікули, студенти юридичної клініки опрацювали значну кількість спірних ситуацій наших клієнтів та склали по них процесуальні документи. Результат довго не змусив себе чекати, і вже за три місяці ми маємо позитивне вирішення справ наших клієнтів.
  Предметом двох справ було встановлення факту належності правовстановлюючого документа. У громадянина М. були розбіжності у написанні прізвища, а по іншій справі у громадянина В. – розбіжності у написанні по батькові. В порядку окремого провадження, правильно складеними студентами юридичної клініки, на підставі зазначених доказів у заяві,  в обох випадках суд задовольнив вимоги заявників.
 Громадянка І. звернулася про допомогу у встановленні родинних зв’язків, як перешкоди для оформлення спадкового майна. За її зверненням студенти юридичної клініки склали процесуальний документ (позовну заяву) та додали до неї підтверджуючі документи про співпадання імен та по батькові. За результатами розгляду позовні вимоги було задоволено.
   Пишаємося роботою наших студентів та готові працювати далі для забезпечення вашого правового захисту.

    

Студенти юридичної клініки допомогли пенсіонерці встановити факт родинних відносин

   До юридичної клініки Хмельницького університету управління та права, звернулась жінка, яка не могла довести факт родинних відносин між нею та померлим батьком . З метою прийняття спадщини пані Емілія в установленому законом порядку звернувся до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини, але їй було відмовлено. у зв’язку з тим, що неможливо безспірно встановити факт родинних відносин між нею та її батьком, так як виникли розбіжності в свідоцтві про народження пані Емілії в графі «батько» зазначено одне прізвище батька, а в свідоцтві про смерть батька інше.
    Студенти-практиканти Юридичної клініки Хмельницького університету управління та права допомогли у підготовці заяви, про встановлення факту родинних відносин, до Хмельницького міськрайонного суду, яку було повністю задоволено.