Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Господарча місія Республіки Польща на Хмельниччині

30 вересня 2021 року Фонд IUSTUS, який керує представництвом Польсько-Української торгово-промислової палати у місті Жешув, за підтримки групи OCG (Optimum Consulting Group) та HugeTECH (реалізація програми «Польська премія»), в рамках організованої Господарчої місії делеґації Республіки Польща на Хмельниччині провів зустріч зі студентами і викладачами Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.
Кафедра публічного управління та адміністрування взяла активну участь у цій знаковій події. Координатором проведеного заходу була деканеса факультету управління та економіки, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри публічного управління та адміністрування  Терещенко Тетяна Василівна. Також кафедру представили кандидати економічних наук Хитра Олена Володимирівна, Фасолько Тетяна Миколаївна і Сем’янчук Петро Михайлович, а з боку студентства – здобувачі вищої освіти за спеціальністю 242 Туризм Давидчук Аліна, Шарко Ярослав і Козира Ярослав.
Метою організованої Господарчої місії було представлення досягнень і перспектив розвитку міста Жешув у фармацевтиці, IT-індустрії, логістиці, інженерії, літакобудуванні, туризмі, біохімії в руслі налагодження та посилення економічного й торговельного співробітництва між польськими та українськими реґіонами, заохочення українських стартапів до ведення бізнесу в Польщі, збільшення інвестування українського капіталу до Польщі, зміцнення співпраці та сприяння економічному розвитку обох країн, а разом із тим - поглиблення науково-технічного співробітництва між польськими та українськими представниками наукових кіл.
Особливо цікавою для студентської молоді зі спеціальності 242 Туризм, у контексті вивчення і закріплення освітніх компонент «Спеціалізований туризм (подієвий, культурно-пізнавальний, релігійний, пригодницький)», «Рекреалогія» та «Географія туризму», була інформація про визначні місця й культурні заходи міста Жешув, окремі з яких мають прямий зв’язок з Україною.
Проведена зустріч інтелектуально збагатила і практично наблизила вітчизняний освітній процес до принципів та основ господарювання зарубіжного реального сектору зі стандартами Європейського Союзу, а також урізноманітнила процеси міжнародної академічної мобільності.