Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

 

 Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова - визнаний заклад на Поділлі – флагман управлінської, економічної та правової освіти і науки –  пропонує здобувачам вищої освіти із закладів вищої освіти, що розташовані у зоні проведення активних бойових дій або в безпосередній близькості  до них та тимчасово призупинили надання освітніх послуг, безоплатно за дистанційною формою долучитись до навчання за усіма освітніми програмами університету. Кожен здобувач вищої освіти має можливість сформувати індивідуальну освітню траєкторію навчання, забезпечити опанування окремих освітніх компонентів з використанням сучасних інформаційних технологій. За умови успішного виконання робочих програм освітніх компонент університет надає довідку про результати навчання, обсяг кредитів та годин, що можуть бути визнані та перезараховані за основним місцем навчання як результати неформальної освіти (http://surl.li/brlnp). Освітній процес здійснюється із застосуванням дистанційних технологій навчання (Microsoft 365 та Google Workspace) відповідно до затверджених розкладів занять. З розкладами занять для студентів можна ознайомитись за посиланням (інформація може оновлюватись): https://www.univer.km.ua/studentu/rozklady-zanyat

Реєстрація здобувачів вищої освіти за посиланням: https://cutt.ly/BFvKVqS

Після реєстрації ми з Вами зв'яжемося в індивідуальному порядку.

Тимчасовий порядок надання в ХУУП імені Леоніда Юзькова в межах програм академічної внутрішньої мобільності освітніх послуг  здобувачам вищої освіти із закладів вищої освіти, розташованих у зоні  проведення бойових дій або в безпосередній близькості до них - завантажити тут


 Шановні абітурієнти!
Триває прийом документів для вступу в аспірантуру за спеціальностями : 051 Економіка;  072 Фінанси, банківська справа та страхування;  081 Право;  281 Публічне управління та адміністрування. 
Прийом документів у 2022 році здійснюється в три етапи: з 17 березня до 15 квітня; з 25 липня до 17 серпня; з 12 вересня до 18 жовтня. 
Ознайомитись з переліком документів, які необхідно подати для вступу в аспірантуру Ви можете тут. 

 

Новини університету

2022-04-15

Шановні колеги!
27 травня 2022 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-прикладні проблеми юридичної науки на сучасному етапі реформування кримінальної юстиції», присвячена світлій пам’яті доцента кафедри кримінального права та процесу В. П. Колгана.

2022-05-24

В рамках розвитку практики залучення іноземних науково-педагогічних, наукових працівників, представників іноземних компаній та організацій до освітнього процесу, проведення публічних лекцій Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова укладено договір про співпрацю з Українським історичним товариством у Польщі (м.

2022-05-24

20 травня 2022 року у стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова в особі першої проректорки Ірини КОВТУН була підписана угода про співпрацю з в.о. начальниці Відділенням Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області Інною ГАВАРОЮ.

2022-05-24

24 травня 2022 року в Хмельницькому університеті управління і права імені Леоніда Юзькова» пройшов семінар-практикум на тему: «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення діловодства та архівної справи у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова».

2022-05-19

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова розпочав процес повноцінної участі у  Програмі підвищення рівня володіння і практикування розмовної англійської мови студентською молоддю «ENGin», що реалізується американським неприбутковим фондом «Манофф» у співпраці з  ГО «ЕНДЖІН»/ NGO «ENGin».

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова