Перейти до основного вмісту

Привітання ректора університету професора Олега ОМЕЛЬЧУКА з нагоди Дня економіста

Шановні економісти!

     Сьогодні ми відзначаємо День економіста.
    У XVI столітті люди стали замислюватися про свої цілі і про методи їх досягнення. Вони зрозуміли, що бажаний результат досягається тільки завдяки плануванню і стратегії, тому почали розумніше ставитися до фінансів, як до невід'ємної частини свого життя. 
    Економіка – це одночасно наука і мистецтво. Недарма Дж. Кейнс наголошував, що економіст має володіти величезними об’ємами знань з найрізноманітніших областей та одночасно бути математиком, істориком і філософом.
   Тому шановні економісти, від щирого серця бажаю Вам успіхів та порозуміння, плідної співпраці, щастя і добра! Нехай мудрими будуть ваші  дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю.

З повагою
Ректор                     Олег ОМЕЛЬЧУК

 

Новини університету

2021-10-11

4 жовтня 2021 року відбулось перше засідання Ради молодих вчених університету, основними завданнями якої стануть:
1) сприяння взаємодії університету та самоврядних наукових молодіжних організацій наукових установ та закладів вищої освіти України; 

2021-10-08

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 
ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА

(ліцензія МОН України від 06.01.2015 року № 527873)
оголошує набір на навчальні курси

2021-10-07

Шановні колеги, запрошуємо Вас на урочистий захід, присвячений професійним святам - Дню працівника освіти та Дню юриста. Захід відбудеться о 15.00 8 жовтня 2021 року, за адресою вул. Героїв Майдану 8, перша лекційна зала.

2021-10-06

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголошує конкурс до галузевих експертних рад (ГЕР) з 01 жовтня 2021 р.

2021-10-06

4 жовтня 2021 року у рамках робочої зустрічі підписано договір про співпрацю між Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова та Державним історико-культурним заповідником "Межибіж".

2021-10-04

30 вересня 2021 року відбулось засідання Номінаційного комітету щорічного конкурсу імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання.
Для участі у конкурсі було подано сорок два наукових видання в одинадцяти номінаціях. Ректор університету професор Олег ОМЕЛЬЧУК вручив переможцям та призерам конкурсу спеціальні дипломи.

2021-10-01

1-2 жовтня 2021 року у стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова за підтримки Національної академії правових наук України розпочала роботу щорічна ювілейна Міжнародна науково-практична конференція Двадцяті осінні юридичні читання «Права людини в сучасному світі: проблеми теорії та практики» з нагоди 95-річчя від дня н

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова