Skip to main content
Lex et Juctitia

Про перспективи участі університету у міжнародних програмах професійного зростання

23 вересня 2021 року у рамках реалізації договору про співробітництво відбулася робоча зустріч-нарада за участю представників Агенції GOODWILL – Ілляса АХМЕТОВА, Лариси ЛЕВКІВСЬКОЇ, Ірини ДРАВІНЕК та Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова – Олега ОМЕЛЬЧУКА, Ірини КОВТУН, Тетяни ТЕРЕЩЕНКО, Віктора СИНЧАКА.
Під час зустрічі сторони обговорювали перспективи активізації участі наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів та студентів університету у міжнародному співробітництві, зокрема, грантовій діяльності, співпраці з іноземними інвесторами, місцевими бізнес-структурами, наданні їм консалтингової допомоги у розробці бізнес-проектів, здійсненні їх юридичного супроводу тощо. Окрема увага була присвячена питанню організації проходження практики студентами університету за кордоном, зокрема, у провідних компаніях Німеччини, Норвегії, Фінляндії, Данії та інших європейських держав.
Реалізація визначених перспектив сприятиме інтенсифікації підприємницької та інвестиційної активності місцевого бізнесу Хмельниччини, збільшенню рівня залучення іноземних інвестицій, грантового фінансування у регіон. А також створюватиме умови поглиблення інтернаціоналізації освітнього процесу, а також наукового та професійного зростання усіх його учасників.