Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Ненависна влада не може бути довготривалою (Сенека) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Військова кафедра
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Наукова діяльність
  • Міжнародна співпраця
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв Майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Пресцентр університету   
     

    Програма обмінів конгресу США «Відкритий Світ – Open World» у Хмельницькому університеті управління та права

    З 18 по 29 вересня 2013 року декан юридичного факультету Володимир Іванович Нагнибіда відвідав Сполучені Штати Америки за програмою обмінів Конгресу США «OPEN WORLD». Участь у програмі стала можливою за сприяння та підтримки Бібліотеки конгресу США, Американських рад з міжнародної освіти ACTR/ACCELS (American Councils), Council of International Programs USA, USAID, які на різних етапах надавали всебічну підтримку.
    Програма «Відкритий Світ» призначена для молодих лідерів України – представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, громадських організацій і ділових структур. Програма, насамперед, розрахована на кандидатів, які, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, показали свої сильні лідерські якості і зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.
    Зміст вказаної програми цього разу було організовано за темами «Верховенство права» та «Розвиток неурядових організацій». Понад 40 учасників мали змогу протягом 10 днів ділитись досвідом з американськими колегами та вивчати практику впровадження демократичних перетворень у США.
    Протягом перших двох днів учасники відвідали Вашингтон, де зустрілись з послом Вільямом Тейлором, професорами Семюелом Потоліччіо та Джоном Брауном, а також представниками інформаційної служби «Голос Америки», серед яких була присутня Мирослава Гонгадзе. Потрібно відмітити, що вказані зустрічі дали змогу познайомитись із системою права в США, її особливостями, цінностями американського суспільства, зрозуміти принципи, на яких засновується демократія та громадянське суспільство у цій країні. Зустріч з Мирославою Гонгадзе виявила більш глибоке розуміння статусу України у медіасередовищі та ставлення заходу до окремих вітчизняних реформ.
    Завершилась програма перебування у Вашингтоні урочистим прийомом делегатів програми у посольстві України в США. Учасники мали змогу поспілкуватись із послом України в США Олександром Моциком та усіма, хто має відношення до організації програми і сприяє розвитку та поглибленню  відносин між Україною і США, менеджерами програми «Відкритий Світ» Льюісом Майдаником, Вірою де Бьюкенен та іншими.
    Впродовж наступних восьми днів програма передбачала перебування делегатів у одному з міст США, визначених організаторами, де делегати мали можливість більш детально вивчити діяльність різних інституцій у галузі права. Делегація, у складі якої був Володимир Іванович, зупинилась у одному з найбільших промислових міст північної Америки – м. Клівленд.
    Тут разом з колегами з Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ О. Комісаровим, Європейського університету Р. Гураком, Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника І. Банасевич, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Є. Людвіг-Коломієць та керівником групи, представником агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні С. Сученко було проведено вісім насичених зустрічами та враженнями днів.
    Перша зустріч відбулася із практикуючим адвокатом Алеком Ел-Кемгеві, який детально окреслив структуру судової системи США, місце і роль основних процесуальних учасників судового процесу, кваліфікаційні вимоги до адвокатів, суддів та інших представників, які здійснюють правозастосовну практику і специфіку провадження такої діяльності в США.
    Після цієї зустрічі делегати зустрілись із федеральним суддею Кристофером Бойком, який всесторонньо окреслив діяльність окружного суду, розповів про особливості правозастосовчої практики в США на основі системи прецедентів, а також провів екскурсію по залу судових засідань, кімнаті присяжних, познайомив з роботою помічників судді.
    У ході наступної зустрічі з представниками Клівлендського медіаційного центру учасники програми глибоко познайомились з досудовим порядком врегулювання спорів, поширеним у США. Тут керівники центру розповідали про специфіку медіації в США, характер спорів, які можуть вирішуватися у цей спосіб, демонстрували методи роботи, з допомогою яких вдається досягати компромісу між сторонами спору.
    Познайомились учасники програми і з роботою Клівлендської поліції. Начальник другого округу Кіт Сазлер детально розповів про усі аспекти діяльності поліції: роботу інспекторів, старшого офіцерського складу, керівника округу, специфіку роботи з розкриття злочинів, фіксації доказів, підготовки матеріалів до суду тощо.
    Розповів про специфіку процесуальної діяльності в порядку досудового провадження, продемонстрував матеріальне забезпечення, спортзал, камери утримання правопорушників, спеціальні засоби захисту, ознайомив із тактиками проведення окремих видів операцій, а також продемонстрував поліцейські автомобілі та їх обладнання (від 70-х років до наших днів). Незабутньою залишилася в пам’яті мить фото у поліцейському автомобілі, який щойно повернувся з патрулювання.
    Надзвичайно цікавими та пізнавальними виявилися також зустрічі з представниками коледжу з підготовки працівників поліції, Школи права Case-Western Reserve університету, Школи права ім. Маршала Клівлендського державного університету. Тут делегати зустрілись із керівництвом і провідними професорами навчальних закладів та обговорили особливості організації навчального процесу, специфіку вкладання юридичних дисциплін, навчальний час викладачів, особливості провадження освітньої діяльності в США, фінансування навчання тощо. У ході зустрічей делегатам було продемонстровано обладнання, навчальні аудиторії, зали судових засідань, бібліотеки, юридичні клініки та інформаційні можливості навчальних закладів.
    Надзвичайно пізнавальними і насиченими були також зустрічі із представниками провідних юридичних фірм: Jones Day (6 місце у світовому рейтингу юридичних фірм) та Walter Haverfield (одна із найстаріших юридичних компаній Північної Америки). Кожна з цих зустрічей дозволила номінантам програми з середини дізнатись про усі тонкощі організації юридичного бізнесу в Америці. Активні обговорення, дискусії, презентації під час цих зустрічей, а головне – живе, неформальне спілкування із партнерами та провідними юристами, справді, дали можливість отримати неоціненний досвід щодо стандартів юридичних послуг, організації роботи юристів у сучасних умовах тощо.
    Цікавою була також зустріч із представниками юридичної компанії Legal Aid Society, яка спеціалізується на наданні юридичних послуг малозабезпеченим категоріям населення. Цікаво, що на сьогодні компанія розвивається і змінює спеціалізацію залежно від потреб, категорій спорів, які виникають. Цікавими є проекти, над якими компанія працює спільно з місцевими школами права щодо проходження практики та стажування (Internship).
    Безумовно, не могло обійтись і без культурної програми, яку організатори зробили не менш насиченою, адже подивитись у Клівленді – одному із найстарших промислових міст, яке виросло за рахунок машинобудування та важкої промисловості і відоме як один із великих осередків, де осідали мігранти з багатьох країн світу, в тому числі з України, – є на що. Вражаючі експонати Клівлендського музею мистецтв, Залу слави Рок-н-Ролу, Музею авіації та історії автомобілів, Історичного музею, Ботанічного саду, Українського музею – усе це створювало сприятливу атмосферу для ознайомлення з  американським культурним життям та його коренями. Незабутньою стала також поїздка учасників програми до українського села Парма поблизу Клівленду, де на сьогодні проживає одна з найбільших українських громад США. У селі функціонує українська церква, є українські магазини, засновано меморіал української спадщини й усюди відчувається дух рідної України.
    Ще одне незабутнє враження від програми – це проживання в американських родинах. Протягом усього періоду перебування у Клівленді учасники мали змогу не тільки побачити, але й на собі відчути, що означає американський стиль життя, починаючи від культури харчування і завершуючи участю і корпоративних заходах і проживанні у спільних родинних, поїздками по справах, шопінгом та спільними прогулянками. Потрібно сказати, що такий підхід до розміщення учасників є надзвичайно цікавим і корисним, оскільки справді відкриває не тільки світ (за назвою програми «Відкритий світ»), але й очі та проливає світло на безліч стереотипів, притаманних американському lifestyle.
    Завершення програми відбулося урочистим прийомом в Українському музеї м. Клівленд з участю усіх, хто за усі дні перебування так чи інакше був серед учасників та мав відношення до проведених заходів, у тому числі приймаючих родин та активних  представників української громади міста, які цікавляться сучасною Україною та докладають чимало зусиль для збереження українських традицій, культури, мови в США. Учасники програми підготували та провели культурну презентацію про Україну, наприкінці якої їм було вручено сертифікати.
    Потрібно сказати, що участь у подібних програмах дозволяє не тільки отримати безліч нових цікавих вражень від нової країни, але й професійно зрости, отримати досвід організації діяльності різних інституцій у галузі права, а також налагодити цікаві контакти, які в перспективі можуть перерости у цілі проекти. Отриманий досвід неможливо виміряти та оцінити, так як цінність людського спілкування понад усе дозволяє зробити нас ближчими, більш зрозумілими одне одному, не дивлячись на існуючі культурні, соціальні та інші відмінності.
    Насамкінець хотілося б ще раз згадати тих, хто зробив участь у цій програмі можливою та цікавою: Лідерський центр «Відкритий світ» –Дж. О’Кіф, Льюіс Майданик, Вера де Бьюкенен, Наталія Домбровська; Організація американських рад з міжнародної освіти ACTR/ACCELS (American Councils) – Інна Вдовенко, Оксана Семенишин та уся команда; Агентство з міжнародного розвитку USAID – Ірина Сторожук, Сергій Сученко; Рада міжнародних програм США – Ліза Пруді, Меліса Цвік, Кейт Уіндл, Ольга Шостанчук; Український музей у м. Клівленд – директор Андрій Фединський та інші. Особлива вдячність приймаючій родині Стіву та Бі Табор, а також колегам «Клівлендської групи», які зробили перебування в США незабутнім.




     
       Новини 
     
  •  
  • Щомісячна онлайн-зустріч студентів з адміністрацією університету
  •  
  • Перша просвітницька акція до Міжнародного дня інтелектуальної власності
  •  
  • Щорічна звітна наукова конференція здобувачів вищої освіти Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова
  •  
  • ЗАПОЧАТКОВАНО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ «СЛУЖБА ВОЛОНТЕРІВ У СУДАХ»
  •  
  • Просвітницькі заходи до Міжнародного дня інтелектуальної власності
  •  
  • Акредитована освітньо-професійна програма «Бакалавр фінансів, банківської справи та страхування»
  •  
  • Міжнародна науково-практична конференція «Засади функціонування кримінальної юстиції»
  •  
  • Відбувся фінал Регіонального конкурсу есе (творчих робіт) «Розвиток туризму в умовах пандемії: виклики та перспективи».
  •  
  • Знайомство з Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова!
  •  
  • Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів та аспірантів за міжнародної участі «Foreign Languages in Use: Academic and Professional Aspects».
  •  
  • Проаналізували сучасний стан вищої освіти! У Хмельницькому університеті управління та права відбувся круглий стіл на тему: «Вища освіта в Україні: сьогодення та виклики майбутнього»
  •  
  • НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ШУКАЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
  •  
  • Відбувся Регіональний круглий стіл з міжнародною участю на тему «Актуальні проблеми розвитку сільського (зеленого) туризму в сучасних умовах: досвід Польщі» (10 березня 2021 року)
  •  
  • Запрошуємо до участі у роботі круглого столу на тему «Актуальні проблеми розвитку сільського (зеленого) туризму в сучасних умовах: досвід Польщі»
  •  
  • Шановні чарівні жінки!

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2024 р.